Ultimátní zdroj informací ze světa SCARS ON BROADWAY! - projektu kytaristy a hlavního mozku System Of A Down - Darona Malakiana - a bubeníka SOAD Johna Dolmayana.

středa 15. října 2008

Interview, Satyr, Downloady, FXP

1) SOADomized zaregistroval tenhle videorozhovor s Daronem a Johnem. Na jeho konci už je zmínka, že zrušili truné, ale jinak se to tam nijak neřeší. Bohužel člověk, co to dával dohromady, provedl úděsnou práci s hlasitostí, takže Daron většinou vůbec není slyšet. Ale beztak asi mluví o něčem, co už jsme slyšeli. John říká něco v tom smyslu, že chce úspěch Scars nezávisle na SOAD a ať už mají Scars uspět nebo propadnout, budou tvrdě makat.

2) Ze spolupráce Daron/ Satyricon se bohužel zatím nic neobjevilo, každopádně zajímavý je nedávný rozhovor se Satyrem, který se ve vzpomínkách vrací k tomu, jak přes Casey Chaose poznal Darona a nakonec to vyplynulo v kontrakt u EatURmusic. (ke konci videa)

3) Dále bych upozornil na sekci Download, kde můžete stáhnout DVD verzi vystoupení na Area4 z dimeadozen.org. Postupně jsem to naházel na megaupload v pěti částech.

4) No a nakonec dobrá zpráva pro ty, co by rádi slyšeli nějaký ty Frankyho písničky. Tři jsou zde na jeho zkušebním profilu.

Žádné komentáře: