Ultimátní zdroj informací ze světa SCARS ON BROADWAY! - projektu kytaristy a hlavního mozku System Of A Down - Darona Malakiana - a bubeníka SOAD Johna Dolmayana.

čtvrtek 15. května 2008

Hullabaloo, 14.5. - Další drobnosti

Tak v galerii najdete další dvě kvalitní fotky.

Jinak na serveru Spin.com se objevila recenze a padla i zmínka o Scars. '...Scars nastartovali večer se svým divokým, 30 minut dlouhým setem. Byl to útok alternativního metalu, který dal hned jasně najevo, jak málo Systemácký hiatus otupil tvůrčí hyperaktivitu jednotlivých svých členů. Ale dokonce i Malakian uznal, že ten večer patří headlinerům. 'Zkurveně miluju drogy,' prohlásil v jednu chvíli. 'A taky zkurveně miluju Metalliku.''

LA Weekly se ke Scars vyjádřil takto... 'Scars měli před sebou nezáviděníhodný úkol, a to sice zahrát písně, které (až na jednu vyjímku) byly pro většinu zúčastněných záhadou. Ačkoli muzikantsky statečný a dynamický, jejich set působil tak zvláštně těžkopádně (nebo nudně). Se SOAD sdílí spoustu rysů ( - churning riffs juxtaposed against exotic harmonies and folksy intricacies; Zappa-esque lyrical and stylistic irreverence; Dolmayan’s Bonham-vs.-blast-beats muscle), ale oproti nim postrádají hlas opravdového hlavního zpěváka (nebo něco v tom stylu).' (díky D_M systemofadown.cz)

Žádné komentáře: