Ultimátní zdroj informací ze světa SCARS ON BROADWAY! - projektu kytaristy a hlavního mozku System Of A Down - Darona Malakiana - a bubeníka SOAD Johna Dolmayana.

středa 30. dubna 2008

Coachella, 26.4. - Ještě nějaká videa

Další nové video na youtube - jedná se o "Enemy" + "Drugs" z jiného záznamu. Předchází tomu konec skladby předtím a kromě záběrů na Darona nechybí ani záběry do kolečka v publiku. Celkem koukatelný.

Jinak se ještě objevilo další video pospojované z těch co už jsme tady měli (ale ne komplet ze všech), takže pokud máte zájem tady je odkaz. Je to i s popisky názvů skladeb. Pořád ale platí, že doposud nejlepší je tohle.

Tak, další materiál už vidím bledě, snad jen časem by se mohlo trochu něčeho objevit na oficiálním webu Scars. Ale teď už se spíš můžeme těšit, co vzejde z příštího koncertu, a to jest akce KFMA Day, která se uskuteční 16.5. Více zde.

Na závěr ještě dvě drobnosti, co se týkají Coachelly. Podle tohoto článku John chválil pop-rockovou ikonu Prince (který také zahrál na festivalu) - "Viděl jsem Prince před dvaceti lety a pak ještě poslední dobou ve Vegas. Přísahám, že se zlepšil. Je to jeden z mých oblíbenců." Autor toho článku se šel podívat i na Scars, ale kvůli onomu zpoždění nakonec žádnou recenzi nemáme. Druhá zprávička se týká Serje, který měl včera rozhovor a vystoupení v pořadu Last Call With Carson Daly. Když se ho moderátor ptal, kdo se mu na Coachelle líbil, zmínil i Scars. Vypadalo to, že by o nich i něco víc pověděl, ale bohužel se k tomu nedostal. Kdyžtak záznam je tady.

Žádné komentáře: